Покана за прес-настан

Ракометната Федерација на Македонија ве поканува на прес-настан по повод подготовките за претстојното ЕХФ Европско ракометно првенство во женска сениорска конкуренција – Women’s EHF EURO 2022.

ПОКАНА ЗА ПРЕС-НАСТАН

Сподели:
Facebook
Twitter
LinkedIn

Останати вести

Известување до медиуми

Почитувани претставници на медиумите, Ракометната Федерација на Македонија Ве известува дека апликациите за акредитации за