октомври 13, 2022

Покана за прес-настан

Ракометната Федерација на Македонија ве поканува на прес-настан по повод подготовките за претстојното ЕХФ Европско ракометно првенство во женска сениорска конкуренција – Women’s EHF EURO

Прочитај повеќе