РК СТРУГА

РК СТРУГА

[columns]
[four-columns]
струга

 

 

 

 

 

[/four-columns][three-four-columns]

Адреса на клубот: Ул. Владо Малески Тале бр.5  Tел: 046/788 – 318

Одговорно лице:

Ана Нелоска (078-272-438)

Ристе Миноски (070-352-297)

Интернет страница: /

Сала: Тими – Струга

Боја на дресови: син / црвен / црн

Голмани: црн / син / зелен

[/three-four-columns]
[/columns]

 

Сподели:
Facebook
Twitter
LinkedIn

Останати вести

Селекторот на машката сениорска ракометна репрезентација Кирил Лазаров го објавува поширокиот список на ракометари за претстојните натпревари во рамки на Men’s EHF EURO 2024 Qualifiers

Селекторот на машката сениорска ракометна репрезентација, г-дин Кирил Лазаров го објавува поширокиот список

Информација

Почитувани спортски пријатели, Ве информираме дека г-дин Славе Николов поради зголемен ангажман како