ЖРК ВАРДАР Ј.

ЖРК ВАРДАР Ј.

[columns]
[four-columns]

[/four-columns][three-four-columns]
Адреса на клубот: ул.Пресека бр.55 ул. 1000 Скопје

Tел/факс: 02/3069-510

Одговорно лице: АНА МИХАЈЛОВСКА (076/487-779; 075/373-177)

mail: ana@zrkvardar.com

web: www.zrkvardar.mk

Сала: СЦ ЈАНЕ САНДАНСКИ
бул.Авној бр.1, 1000 Скопје

Боја на дресови: бел,црн,црвен шорц: црн,црвен.

Голмани:светло зелен,плав.
[/three-four-columns]
[/columns]

 

Сподели:
Facebook
Twitter
LinkedIn

Останати вести

Селекторот на машката сениорска ракометна репрезентација Кирил Лазаров го објавува поширокиот список на ракометари за претстојните натпревари во рамки на Men’s EHF EURO 2024 Qualifiers

Селекторот на машката сениорска ракометна репрезентација, г-дин Кирил Лазаров го објавува поширокиот список

Информација

Почитувани спортски пријатели, Ве информираме дека г-дин Славе Николов поради зголемен ангажман како