Седница на Управен Одбор на РФМ – Дневен ред

Седница на Управен Одбор на РФМ – Дневен ред

Седницата на Управниот Одбор на Ракометната Федерација на Македонија, ќе се одржи во петок (31 март 2017) со почеток од 10:30 часот во просториите на канеларијата на РФМ во Скопје.

UO sednica

Сподели:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Останати вести

ИНФОРМАЦИЈА

Во рамки на претстојното Европско Првенство (Унгарија – Словачка) 2022, македонската сениорска репрезентација