Останати се уште 1000 билети за мечот со Франција

Останати се уште 1000 билети за мечот со Франција

За утрешниот натпревар со Франција, во рамките од квалиифкациите за ЕП 2016 година, што се игра во салата „Борис Трајковски“ во продажба се останати уште 1000 билети.

Сите што сакаат да го гледаат натпреварот, билет може да купат во продажната мрежа на МКтикетс (http://mktickets.mk/makedonija_francija)

Цената на билетите е 200 и 300 денари

 

Сподели:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Останати вести

ИНФОРМАЦИЈА

Во рамки на претстојното Европско Првенство (Унгарија – Словачка) 2022, македонската сениорска репрезентација