Македонија – Италија 16:00 часот Livestream

Македонија – Италија 16:00 часот Livestream

Денес во 16:00 часот женската сениорска репрезентација ќе го одигра вториот контролен пријателски натпревар против Италија.

Линк за Livestream.

За сите љубители на спортот кои што сакаат да бидат дел од овој натпревар, повелете во спортската сала Автокоманда, влезот е слободен.

Со почит,

Ракометна Федерација на Македонија

Сподели:
Facebook
Twitter
LinkedIn

Останати вести

Информација

Почитувани, Ве известуваме, во делот на спроведување на програмските активности, а согласно член

Информација

Почитувани, Ве известуваме, во делот на спроведување на програмските активности, а согласно член