Ракометарките со видео пораки до навивачите: Навивај со срце! За Македонија

Ракометарките со видео пораки до навивачите: Навивај со срце! За Македонија

Навивајте со срце! За Македонија! 🇲🇰

Сподели:
Facebook
Twitter
LinkedIn

Останати вести

Известување до медиуми

Почитувани претставници на медиумите, Ракометната Федерација на Македонија Ве известува дека апликациите за акредитации за