Известување: Полугодишна конференција на клубови од Суперлига Мажи и Женска Лига

Известување: Полугодишна конференција на клубови од Суперлига Мажи и Женска Лига

Конференцијата за ракометните клубови од Суперлига Мажи и Женска Лига ќе се одржи во просториите на Ракометната Федерација на Македонија на 20 јануари 2016 година со почеток од 12:30 часот.

izvestuvanje

Сподели:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Останати вести

ИНФОРМАЦИЈА

Во рамки на претстојното Европско Првенство (Унгарија – Словачка) 2022, македонската сениорска репрезентација