Билети за мечот Македонија – Швајцарија

Билети за мечот Македонија – Швајцарија

Сите заинтересирани кои сакаат да го гледаат натпреварот меѓу репрезентациите на Македонија и Швајцарија денеска од 17,45 минути билети може да купат на билетарницата на СЦ „Борис Трајковски“.

Останат е уште едреден број на слободни влезници, а цената е 100 и 200 денари во зависност од трибината.

Натпреварот е прв од квалификациите за ЕП 2016 година во Полска.

Сподели:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Останати вести

Информација

Почитувани спортски пријатели, Ве известуваме дека за ракометниот натпревар во рамките на ЕХФ

Информација до медиуми

Почитувани претставници на медиумите, Ракометната Федерација на Македонија Ве информира дека апликациите за акредитации

Информација

По претходно донесена одлука на Управниот Одбор, денес Ракометната Федерација на Македонија ја