март 2, 2023

Селекторот на машката сениорска ракометна репрезентација Кирил Лазаров го објавува списокот на ракометари за претстојните натпревари во рамки на Men’s EHF EURO 2024 Qualifiers Phase 2 со репрезентацијата на Португалија

Селекторот на машката сениорска ракометна репрезентација, г-дин Кирил Лазаров го објавува списокот на ракометари за претстојните натпревари против репрезентацијата на Португалија во рамки на Men’s

Прочитај повеќе