јуни 6, 2017

Првиот собир на сениорите во четврток, Раул Гонзалез повика 20 ракометари

Селекторот на Машката сениорска репрезентација на Македонија, Раул Гонзалез, повика 20 ракометари на првиот собир на репрезентацијата за почеток на подготовките за квалификациските натпревари за

Прочитај повеќе