Викендов се играат средбите од Купот на Македонија

Викендов се играат средбите од Купот на Македонија

Викендов ќе се одиграат натпреварите од Купот во машка и женска конкуренција.

 

КУП НА МАКЕДОНИЈА – МАЖИ– делегирање

 

КУП НА МАКЕДОНИЈА – ЖЕНИ– делегирање

Сподели:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Останати вести

Информација

Почитувани спортски пријатели, Ве известуваме дека за ракометниот натпревар во рамките на ЕХФ

Информација до медиуми

Почитувани претставници на медиумите, Ракометната Федерација на Македонија Ве информира дека апликациите за акредитации