Седница на Управен Одбор на РФМ

Седница на Управен Одбор на РФМ

Четвртата седница на Управниот Одбор ќе се одржи во Скопје во четврток (24 декември) со почеток во 11:00 часот во просториите на Ракометната Федерација на Македонија.

Дневен ред IV-та седница на У.О на РФМ

Сподели:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Останати вести

ИНФОРМАЦИЈА

Во рамки на претстојното Европско Првенство (Унгарија – Словачка) 2022, македонската сениорска репрезентација