февруари 5, 2024

Селекторот Кристијан Грчевски го објавува поширокиот список на ракометарки за претстојната ЕХФ недела

Селекторот на женската сениорска ракометна репрезентација, Кристијан Грчевски го објавува поширокиот список на ракометарки за претстојните натпревари со репрезентацијата на Шпанија во рамки на Women’s

Прочитај повеќе