март 1, 2019

Покана за прес-конференција

Почитувани претставници на медиумите, Ракометната Федерација на Македонија Ве поканува на прес- конференција по повод назначување на нов селектор на машката сениорска ракометна репрезентација на

Прочитај повеќе