декември 27, 2017

(Фото) Подготовки на Сениорската машка репрезентација за ЕП 2018

Сениорската машка ракометна репрезентација по официјалниот прв собир во понеделникот, редовно работи два тренинзи дневно во ВИП Арена „Борис Трајковски“ во Скопје. Денеска во Македонија

Прочитај повеќе