јуни 19, 2017

Убедлива победа на сениорите над Чешка и пласман на ЕП од првото место во групата

Сениорската машка репрезентација на Македонија на најдобар начин ги заврши квалификациите за ЕП Хрватска 2018. Избраниците на Раул Гонзалез пред преполните трибини на ВИП Арена

Прочитај повеќе