февруари 10, 2017

Хасан Мустафа му го честиташе реизборот на Живко Мукаетов за Претседател на РФМ

Претседателот на ИХФ, Хасан Мустафа, со официјално писмо испратено до Ракометната Федерација на Македонија, му го честиташе новиот четиригодишен мандат на Претседателот на РФМ, Живко

Прочитај повеќе