октомври 31, 2016

Сениорите ги почнаа подготовките. Денеска се очекува комплетирање на составот

Сениорската машка ракометна репрезентација на Македонија синоќа го одржа првиот собир кој го означи почетокот на подготовките за квалификациските натпревари за ЕП 2018 против селекциите

Прочитај повеќе