мај 18, 2016

Лино Червар претставен пред медиумите како селектор на Машката сениорска репрезентација

Денеска на прес-конференцијата која што се одржа во хотелот „Холидеј Ин“ во Скопје, Лино Червар беше промовиран во нов селектор на Машката сениорска репрезентација на

Прочитај повеќе