март 8, 2016

Обрван го објави поширокиот список за Олимписките квалификации во Гданск

Селекторот на Македонската машка сениорска ракометна репрезентација, Ивица Обрван, го објави поширокиот список од 28 ракометари на кои ќе смета за Квалификациите за ЛОИ што ќе се

Прочитај повеќе