февруари 2, 2016

Извештај од конференција на клубови од Суперлига Мажи и Женска Лига

На одржаната конференција за клубовите во елитните сениорски натпреварувања во машка и женска конкуренција, одредени беа календарите за натпреварите од пролетниот дел на сезоната, а извлечени

Прочитај повеќе