јануари 11, 2016

Обрван на средба со ракометарите: Ова ми еден од најтешките професионални моменти како селектор во Македонија

Во рамки на финалните подготовки пред заминување на машката сениорска ракометна репрезентација на ЕП во Полска, селекторот Ивица Обрван попладнево одржа средба со сите ракометари,

Прочитај повеќе