јануари 3, 2016

Репрезентацијата патува на пријателски натпревари во Словенија

Машката серниорска ракометна репрезентација на Македонија, попладнево патува за Словенија каде со две тест-средби против домаќинот ќе ги продолжи подготовките за Европското Првенство што почнува

Прочитај повеќе