октомври 4, 2015

Претседателот на РФМ, Живко Мукаетов им посака среќа на ракометарките пред Квалификациите за ЕП

Женската сениорска репрезентација на Македонија ги одработува последните подготовки пред почетокот на Квалификациите за ЕП. Претседателот на РФМ, Живко Мукаетов ја посети репрезентацијата пред денешниот

Прочитај повеќе