јули 21, 2015

Претседателот на РФМ им посака среќа на младинките на ЕП Шпанија 2015

Претседателот на Ракометната Федерација на Македонија, г. Живко Мукаетов денес одржа средба со женската младинска репрезентација и стручниот штаб, непосредно пред заминувањето на претстојното ЕП

Прочитај повеќе