ЗРТМ: Модул 2, прв дел

ЗРТМ: Модул 2, прв дел

Пред почетокот на натпреварувачката сезона, ЗРТМ организира прв дел од Модул 2 што ќе се одржи во периодот од 03 до 05 септември 2016 година во хотел „Истатов“ во Дојран.

МОДУЛ 2, ПРВ ДЕЛ – РАСПОРЕД НА ПРЕДАВАЊА

Сподели:
Facebook
Twitter
LinkedIn

Останати вести

Селекторот на машката сениорска ракометна репрезентација Кирил Лазаров го објавува поширокиот список на ракометари за претстојните натпревари во рамки на Men’s EHF EURO 2024 Qualifiers

Селекторот на машката сениорска ракометна репрезентација, г-дин Кирил Лазаров го објавува поширокиот список