Наши пријатели

Плеј Оф Мажи (2016/17)

PosTeamНПРИБ
1РК Вардар1090127
2РК Металург1090127
3РК Еурофарм Пелистер1040612
4РК Пелистер1040612
5ГРК Охрид1040612
6ГРК Борец1000100

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright