МОДУЛ 1 – Список на кандидати и распоред на предавања

МОДУЛ 1 – Список на кандидати и распоред на предавања

На 8 и 9 ноември во хотелот „Истатов“ во Дојран ќе се одржи МОДУЛ 1 втор дел, за кандидатите што успешно го минаа првиот дел.

СПИСОК НА КАНДИДАТИ

РАСПОРЕД НА ПРЕДАВАЊА

Сподели:
Facebook
Twitter
LinkedIn

Останати вести

Селекторот на машката сениорска ракометна репрезентација Кирил Лазаров го објавува поширокиот список на ракометари за претстојните натпревари во рамки на Men’s EHF EURO 2024 Qualifiers

Селекторот на машката сениорска ракометна репрезентација, г-дин Кирил Лазаров го објавува поширокиот список