ЗРК ГОЛДЕН АРТ – РК ШАМПИОН

Детали

Датум Ч. League Сезона
07/05/2023 15:30 Прва Лига - Плеј ОФ 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7151429
РК Шампион141024