ЗРК ГОЛДЕН АРТ – РК МУЛТИ ЕСЕНС

Детали

Датум Ч. League Сезона
08/04/2023 19:30 Прва Лига - Плеј ОФ 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7150722
РК Мулти Есенс121527