ЗРК ГОЛДЕН АРТ – РК МЛАДОСТ 1977

Детали

Датум Ч. League Сезона
26/03/2023 16:00 Прва Лига - Плеј ОФ 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7101727
РК Младост 1977111223