ЗРК ГОЛДЕН АРТ – РК МАКЕДОНИЈА ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

Детали

Датум Ч. League Сезона
21/05/2023 18:30 Прва Лига - Плеј ОФ 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7111829
РК Македонија ЃП101020