ЗРК ГОЛДЕН АРТ – РК КИЧЕВО 2020

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

Датум Ч. League Сезона
25/04/2023 18:30 Прва Лига - Плеј ОФ 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7222042
РК Кичево 2020121527