ЗРК ГОЛДЕН АРТ АЕРОДРОМ – РК ПРЕСПА 2015

Детали

Датум Ч. League Сезона
25/02/2023 16:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7121729
РК Преспа 2015101424