ЗРК ГОЛДЕН АРТ АЕРОДРОМ – РК ДРАЧЕВО

Детали

Датум Ч. League Сезона
15/12/2022 20:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7121123
РК Драчево121426