ЖРК Жито Прилеп – ЖРК Пелистер

На кратко

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

Записник за Рак.Натпревар жито прилеп – пелистер жени

Детали

Датум Ч. League Сезона
21/05/2015 18:00 ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО 2014/2015

Резултати

ЕкипаПрво полувремеКрај
ЖРК Прилеп1229
ЖРК Пелистер 20121220