Наши пријатели

ЖРК Вардар – ЖРК Пелистер

Recap

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

вардар – пелистер

Details

Date Time League Season
29/05/2015 17:00 ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО 2014/2015

Results

TeamПрво полувремеКрај
ЖРК Вардар СЦЈС2038
ЖРК Пелистер 20121321

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright