ЖРК Кузман Вардар Илинден – ЖРК Пелистер 2012

Детали

Датум Ч. League Сезона
30/11/2019 12:45 ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО 2019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Кузман Вардар131326
ЖРК Пелистер 2012142034