Наши пријатели

ЖРК Кузман Вардар Илинден – ЖРК Гевгелија

Details

Date Time League Season
24/11/2019 12:30 ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО 2019/2020

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Кузман Вардар161531
ЖРК Гевгелија161228

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright