Наши пријатели

ЖРК Кузман Вардар Илинден – ЖРК Алушовски

Details

Date Time League Season
27/10/2019 16:15 ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО 2019/2020

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Кузман Вардар141024
ЖРК Алушoвски171431

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright