ЖРК ГЕВГЕЛИЈА – РК ФЕНИКС АМС

Детали

Датум Ч. League Сезона
18/12/2021 12:00 ЖЕНСКА ЛИГА ГРУПА А 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Гевгелија131528
ЖРК Феникс АМС121729