Наши пријатели

ЖРК ГЕВГЕЛИЈА – РК ШАМПИОН

Details

Date Time League Season
25/10/2020 14:00 ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО 2020/2021

Results

TeamКрај
ЖРК Гевгелија31
РК Шампион25

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright