ЖРК ГЕВГЕЛИЈА – РК ИЛИНДЕН ВАРДАР

Детали

Датум Ч. League Сезона
20/10/2023 18:00 КАДЕТСКА ЖЕНСКА ЛИГА 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Гевгелија091423
РК Илинден Вардар081422