РК ФЕНИКС АМС – ЖРК ГЕВГЕЛИЈА

Детали

Датум Ч. League Сезона
23/10/2021 16:00 ЖЕНСКА ЛИГА ГРУПА А 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Феникс АМС121224
ЖРК Гевгелија151126