Наши пријатели

Вардар – Зомимак М

Recap

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

вардар зоми мак м

Details

Date Time League Season
22/05/2015 14:00 Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Results

TeamПрво полувремеКрај
РК Вардар2140
Макс Струмица1123

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright