Вардар – Пелистер

Детали

Датум Ч. League Сезона
25/05/2019 13:00 Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Вардар141226
РК Пелистер161430