Текстилец – Работнички

На кратко

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

рк текстилец-рк работнички 03.05.215.

Детали

Датум Ч. League Сезона
03/05/2015 14:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Резултати

ЕкипаПрво полувремеКрај
РК Текстилец919
РК Работнички1025