Струга – ГРК Борец

Детали

Датум Ч. League Сезона
24/04/2019 18:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Струга221941
ГРК Борец111223